موسسه فناوران کارآفرین نوآور

دوره های آموزشی

ویژگی  دوره ها

بخش آموزش موسسه فناوران کارآفرین نوآور با همکاری مؤسسه  TCKIT-Acadaemy آلمان دوره های کوتاه مدت کاربردی در زمینه  نوآوری و کارآفرینی را برگزار می کند. این دوره‌ها با هدف توانمندسازی افراد و علاقمندان به راه‌اندازی کسب و کار طراحی و اجرا می‌شود و در نظر است با برگزاری اکثریت این دوره‌ها بصورت غیر حضوری امکان بهره ‌مندی افراد مختلف از هر مکان را فراهم سازیم. ویژگی اصلی دوره‌های ما پشتیبانی مشاوره‌ای پس از شرکت افراد در دوره است تا اشخاصی که پتانسیل مناسب و ایده‌های نوآورانه دارند پس از دریافت آموزش‌های لازم امکان توسعه فعالیت‌های خود در قالب باشگاه نوآوران را داشته باشند.

گواهینامه های پایان دوره

دانش پذیران پس از گذراندن دوره های مجازی ،  گواهینامه  موسسه فناوران کارآفرین نوآور  را دریافت  و پس از ارزیابی  سطح فراگیری هنر آموز  با پرداخت هزینه مجزا  گواهینامه  معتبر بین المللی به زبان انگلیسی از موسسه TCKIT-Academy آلمان  را نیز مس توانند  دریافت کنند.

موسسه TCKIT-Academy آلمان با مدیریت  پروفسور Helmut kohlert از جمله موسسات معتبر آموزشی این کشور است که عضو شبکه i-move بخشی از شبکه  بین المللی موسسه آموزش فنی و حرفه‌ای (BIBB) می باشد و  ارتقای همکاری‌ها و ارتباطات جهانی در حوزه آموزش‌های مهارتی را دنبال می‌کند.

 

           

 

 

 عناوین دوره های آموزشی

 دوره های آموزشی غیر حضوری

کد دوره 

عنوان دوره

EL9401

مرورگری 1

EL9402

مدل‌های کسب و کار نوآورانه

EL9403

آشنایی با نگارش برنامه کسب و کار

EL9404

آشنايي با مفاهيم و ابزارهاي استاندارد حل مساله 

EL9405

آشنايي با مفاهيم و ابزارهاي مديريت جامع نوآوري

EL9406

آشنايي با مفاهيم و ابزارهاي روش خلاق حل مسائل مهندسي  TRIZ (سطح  ابتدایی)

EL9407

آشنايي با مفاهيم و ابزارهاي روش خلاق حل مسائل مهندسي  TRIZ (سطح مقدماتی)

 

 

دوره های آموزشی  حضوری

کد دوره 

دسته بندی دوره

1

                            دوره های نوآوری                            

2

                                         دوره های روانشناسی                                           

 

قوانین و مقررات آموزشی

دانش پذیر محترم،

طبق وظایف اجرایی بر مبنای مجوز دریافتی از اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان تهران، موسسه فناوران کارآفرین نوآور با فراهم کردن امکانات کامل آموزشی، نیاز سنجی و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت ، با هدف توانمند سازی و افزایش مهارت شما در حوزه های مختلف کارآفرینی، نوآوری و کسب و کار مهارتی را بر عهده دارد. بر این مبنا دوره های آموزشی طراحی شده  به دو صورت مجازی و حضوری با بهره گیری از تجربیات متخصصان دانشگاهی و فعالان حوزه کسب و کار ارایه می شوند.

به منظور بهره گیری موثر شما در این خصوص، موارد زیر به اطلاع می رسد:

1-دوره های آموزش مجازی

الف-محتوای علمی

محتوای علمی کلیه دروس توسط مدرسین دوره های طراحی و به تایید نهایی موسسه از نقطه نظر کیفی و تطابق با اهداف تعیین شده رسیده اند. محتوای تعریف شده در دروس مجازی به اشکال مختلف نظیر کتاب، پاورپوینت و فیلم آموزشی قابل دانلود بر حسب نوع درس طراحی شده اند.

ب-نحوه فعال شدن پروفایل کاربری دوره های مجازی

در  دوره های مجازی هر کاربر پس از انتخاب درس و ثبت نام در دوره از طریق لینک مربوط به آن، با وارد کردن مشخصات کامل، آماده شروع درس است. فعال شدن پروفایل کاربر صرفا پس از پرداخت هزینه مشخص شده انجام می پذیرد.

ج- دسترسی به محتوای دروس مجازی

پس از تایید ثبت نام ، هر کاربر از طریق شناسه کاربری و رمز عبور تعریف شده توسط خود می تواند به کلاس مجازی دسترسی داشته باشد. در پروفایل مجازی هر کاربر، محتوای درس بصورت فایل قابلیت دانلود دارد. این محتوا در برخی از دروس بصورت محتوای اصلی و محتوای تکمیلی تعریف شده اند.

د-مدت زمان گذاراندن دوره های مجازی

پس از دانلود محتوا، هر کاربر حداکثر یک ماه جهت مطالعه دروس و گذراندن دوره زمان دارد. البته در صورتی که فرد در کمتر از این زمان هم فعالیت خود را طی کند، مشکلی بابت ورود به بخش بعدی وجود ندارد. در صورتی که فرد از مدت زمان تعریف شده (یک ماه) زمان بیشتری را طی نماید، نیازمند ارایه درخواست به موسسه و تایید نهایی در این خصوص است.

ه- پرسش و پاسخ

هر کاربر در طول مدت زمان مطالعه خود می تواند از بخش پرسش و پاسخ، بصورت مجازی سوالات خود را با استاد درس مطرح نماید.

و- ارزشیابی

پس از اتمام مطالعه هر کاربر در بخش آزمون ملزم به پاسخگویی به سوالات طرای شده در آن بخش است. این سوالات بر حسب نوع درس به دو صورت تستی و یا تشریحی تعریف شده است که در مدت زمان مشخص باید پاسخ داده شده و یا جواب های مربوط به آن آپلود شوند.

ز) گواهینامه های پایان دوره

 هر دانش پذیر پس از موفقیت در ارزشیابی نهایی درس، می تواند گواهینامه مربوط به زبان فارسی را از موسسه فناوران کارآفرین نوآور دریافت نماید.

در صورت درخواست افراد و ارایه مقاله درسی حول محور دوره آموزشی گذرانده که شاخصه یک ایده نوآورانه را داشته باشد، پس از ارزیابی نهایی دانش پذیر می تواند گواهی پایان دوره توسط موسسه TCKIT-ACADMEY آلمان را دریافت نماید.

2-دوره های حضوری

دوره های حضوری پس از ثبت نام افراد صرفا در صورت به حد نصاب رسیدن (حداقل 20 نفر) و در زمان های اعلام شده توسط موسسه اجرا خواهد شد. پس از پیش ثبت نام اولیه ، برگزاری و یا عدم برگزاری دوره  به اطلاع رسانده می شود.