موسسه تحقیقاتی فناوران خورشید پژوه

دوره های آموزشی

بخش آموزش موسسه تحقیقاتی فناوران خورشید پژوه با همکاری مؤسسه  TCKIT-Acadaemy آلمان دوره های کوتاه مدت کاربردی در زمینه انرژی خورشیدی را برگزار می کند. ویژگی خاص این دوره‌ها در اختیار قراردادن اطلاعات مورد نیاز در حوزه کسب و کار مرتبط با انرژی خورشیدی و ارتباط دو جانبه با شرکت‌کنندگان پس از برگزاری دوره است که افراد علاقمند را در راه‌اندازی کسب و کار خود هدایت و حمایت می‌کند. شرکت کنندگان پس از طی دوره تئوری و عملی در صورت تمایل با تشخیص موسسه به عنوان همکار در نصب و راه‌اندازی پروژه‌های در دست اقدام فعالیت خواهند نمود.

 این دوره ها با ارایه مدرک معتبر از این موسسه آلمانی و موسسه تحقیقاتی فناوران خورشید پژوه می باشد و می کوشیم تا با ارایه آموزشهای کاربردی در زمینه انرژی خورشیدی رسالت خود را در آموزش افراد مختلف سازمانها، موسسات، شرکتها و دانشجویان به انجام رسانیم. موسسه TCKIT-Academy آلمان عضو شبکه i-move بخشی از شبکه  بین المللی موسسه آموزش فنی و حرفه‌ای (BIBB) این کشور است که ارتقای همکاری‌ها و ارتباطات جهانی در حوزه آموزش‌های مهارتی را دنبال می‌کند.

دوره‌ها جهت استفاده بیشتر  علاقمندان بصورت ترکیبی از آموزش‌های حضوری و غیر حضوری است تا کلیه افراد بتوانند آموزش‌های لازم در این خصوص را دریافت کنند.

 

گواهینامه های پایان دوره

دانش پذیران پس از گذراندن دوره های تئوری  مجازی ، و دریافت گواهینامه  فارسی  از موسسه تحقیقاتی فناوران خورشید پژوه  می توانند  با گذراندن دوره عملی به صورت حضوری (با پرداخت هزینه مجزا )  گواهینامه  معتبر بین المللی به زبان انگلیسی از موسسه TCKIT-Academy آلمان  را نیز دریافت کنند.

 

  

 

 

 عناوین دوره های آموزشی

 دوره های آموزشی غیر حضوری

کد دوره 

تشریح دوره

EL9401

 طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های برق خورشیدی منفصل از شبکه

EL9402

 طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های برق خورشیدی متصل به شبکه

EL9403

 طراحی، نصب و راه اندازی آبگرمکن‌های خورشیدی مقیاس خانگی

 

EL9404

بازاریابی تجهیزات خورشیدی

EL9405

مدیریت انرژی در ساختمان

 

 

 

دوره های آموزشی  حضوری

کد دوره 

تشریح دوره

PL9401

نرم افزار PVSOL جهت مدلسازی سیستم های برق خورشیدی منفصل از شبکه

PL9402

آشنایی با نرم افزار Mabna19

PL9403

نرم افزارRET Screen جهت مدلسازی سیستم های خورشیدی

PL9404

نرم افزارHOMERجهت مدلسازی سیستم های خورشیدی